REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ - najdete i na google.cz a firmy.cz

Stanislav Knob

Během krátké doby jsme měli možnost pracovat se třemi různými realitkami. V prvním případě šlo o paní, která prodávala reality jako vedlejší činnost a o skutečné realitní práci nevěděla prakticky nic (například neznala institut právní úschovy!). V dalším případě jsme byli hýčkáni jednou z největších realitek v zemi. Vše vypadalo výborně. Profesionální katalog, prohlídka, služby... Nemovitost však byla vydražena v aukci za cenu, na kterou nikdo z výherců nedokázal sehnat hypotéku a realitka ji začala nabízet pouze za hotové... Teprve na třetí pokus jsme koupili. Realitka držela slovo a byla naprosto profesionální. Nedošlo na žádné přeplácení ani když se načas zadrhlo schvalování hypotéky a dalších zájemců o koupi nemovitosti bylo dost. Zaměstnanci uměli poradit s praktickými záležitostmi kolem domu (vyřízení vodovodní přípojky) i finančními službami. Náš finanční poradce byl s doporučeními realitky zcela v souladu. Třetí pokus byl u společnosti Lidové reality. Můžeme jen doporučit. Stanislav a Barbora Knobovi

Lucie Adamusová

Naprosto rychle a bezproblémové jednání pana Šika! Vřele tuto realitku všem doporučuji, je ochotný vše vyřídit, rad se vsim pomůže. Měli jsme stesti, ze jsme narazili zrovna na nej. Tímto vřele děkujeme! 😊

Zdeněk Burda

Velká spokojenost. Moc děkuji za radu.
Také v minulosti prodej bytu proběhl bez problému a podle plánu. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji všem ostatním!!!

Vlastimil Kabeláč

Příjemné a rychlé jednání, spolupráci doporučuji

Vyspimese CZ

Vše co se řeklo se dodrželo. Perfektní komunikace a spolehlivost. Doporučujeme!

Eva Jirků

Kupovala jsem byt a potřebovala vyřídit hypotéku. Se společností jsem byla naprosto spokojená, velice milé, rychlé jednání. Vše proběhlo zcela bez komplikací. Makléř v podstatě vše vyřídil za mě, krom jedné návštěvy advokáta kvůli podpisům jsem nikam nemusela, což pro mě bylo úplně ideální. Cokoliv budu potřebovat do budoucna, jedině přes tuto společnost, tedy konkrétně přes pana Šika.

Darina Podpinková

V podstatě nemám co vytknout, spolupráce s panem Šikem výborná , i pan Peterek jako realitní makléř super. Při koupi bytu nám našli nevýhodnější hypotéku ,se vším pomohli, poradili, vždy vyšli vstříc . Zažila jsem u jiné realitky nefér chování , a u Lidových realit tomu tak rozhodně nebylo . Takže určitě mohu doporučit .

Václav Jurok

Se společnostní Lidové reality s.r.o. jsem byl naprosto spokojen. Nabídli mi nejlepší hypoteční úvěr, pomohli mi jej kompletně vyřídit a vše kolem úvěru mi vysvětlili. Solečnost doporučuji, a to nejen pro jejich profesionální přístup. Pokud budu potřebovat, tak rád jejich služby opět využiji.

Jan Skotnica

Pozitivní: Profesionalita, Rychlost odpovědi

Tomas Gongol

Byl jsem velmi spokojen. Prodával jsem byt , všechno jak jsme se domluvili na podmínkách, tak to platilo. Při další prodeji nemovitosti Vás budu určitě znovu kontaktovat. Ještě jednou děkuji.

Matěj Krupař

Se způsobem zprostředkování koupě bytu jsem byl spokojen. V Lidových realitách jsem narazil na transparentní, věcný, rychlý a upřímný přístup. Vše bylo dobře připraveno a proběhlo bez komplikací i přes to, že prodejcem bylo 5 spoluvlastníků. Realitku vřele doporučuji.

Radek Holaň

Pozitivní: Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Pomoc s koupí pozemku - na výbornou, pan Šik byl nápomocen i nad rámec svých povinností, příjemné a přátelské vystupování. Můžu jen doporučit.

Vendelin Gold

Absolutně profesionální, ochotný a vždy vstřícný přístup. Vše proběhlo rychle a bez větších problémů. Společně s přítelkyní rozhodně doporučujeme.

Radek Foldyna

Zajistili dělení pozemků, vše proběhlo dle domluvy.

Radomír Vávra

Pozitivní: Profesionalita, Rychlost odpovědi

Profesionální přístup, rychlost prodeje.

Jarda Bugaj

Profesionální tým lidí na správném místě, maximálně skvělá komunikace,ochota a vstřícnost včetně právních služeb.Top spolupráce.
Bugajovi, Krejčová,Néblová.

Tomáš Kuča

Pozitivní: Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Vše super!

Sara O

S makléřem p.Holexou jsme byli velmi spokojeni při koupi pozemku, vše proběhlo v pořádku. Profesionální přístup a ochota. Doporučujeme!

Jana Venclíková

Naprostá spokojenost. Skvělý tým, který nám se vším poradil, pomohl a zařídil při prodeji nemovitosti. Perfektní práce.

Lenka Pláničková

Spolupráce s panem Šikem a panem Lexou byla vynikající. Oceňujeme profesionální přístup a ochotu vyjít vstříc.

Ivana Paličkovà

Velmi profesionální přístup, spolehlivost, ochota.

Jan Kudláček

Příjemné a upřímné jednání. Skvělá domluva.

Monika Mi

Rychlé a profesionální jednání,naprostá spokojenost,mohu jen doporučit

Lucie Kokošková

Velmi dobrá zkušenost, doporučuji

Jiří Pola

Moc děkuji za spolupráci.

Kajabelicova

Maximální spokojenost všech aktérů, Šik,Peterek a Holexa, vždy vstřícné a slušné jednání, dochvilnost u předváděcích schůzek,porada a vyřízení všech záležitostí včetně předání nemovitosti.Tuto realitní kancelář vřele doporučuji

Petr Ožana

byli jsme spokojeni