Prodej stavebního pozemku 671 m Sedlnice, okres Nový Jičín

  Lokalita : Sedlnice, Nový Jičín
  Evidenční číslo:
  Adresa:
  Sedlnice, Nový Jičín
  Cena:
  1 370 000Kč
  Cena obsahuje:
  včetně právního servisu, s provizí RK

  Popis objektu

  Máme tu čest představit vám krásný, slunečný, rovinatý stavební pozemek o rozloze 671 m2, který se nachází na klidném místě v obci Sedlnice. Tento pozemek nabízí ideální příležitost pro realizaci vašich stavebních snů a vytvoření vlastního domova.

  Jednou z klíčových výhod tohoto pozemku je napojení na asfaltovou cestu. To zajišťuje snadný přístup a pohodlnou dostupnost jak v letních, tak v zimních měsících.

  K dispozici jsou celkem 2 pozemky o stejné výměře 671 m2. Na jednom z pozemků je již vybudovaná elektrická přípojka. Dále je zde možnost napojení na vodovod, který vede okrajem pozemku. Zastavitelnost pozemku je stanovena územním plánem na 40%.

  Tyto krásné stavební pozemky v Sedlnici jsou jedinečnou příležitostí pro ty, kteří hledají perfektní místo pro svůj budoucí domov. Nezapomeňte, že kvalitní pozemek je základem pro kvalitní bydlení. Pro více informací a prohlídku pozemku nás neváhejte kontaktovat. Tato nabídka nemusí zůstat dlouho na trhu, takže neváhejte a zrealizujte své stavební plány ještě dnes.

  Základní info

  Adresa :
  Sedlnice, Nový Jičín

  Cena obsahuje

  včetně právního servisu, s provizí RK

  Plochy

  Plocha pozemku:
  671m2

  Další údaje

  Zdroj vody:

  Dálkový vodovod

  Máte otázku?