Prodej stavebního pozemku 3500 m Český Těšín - Horní Žukov, okres Karviná

  Lokalita : Frýdecká, Horní Žukov, Český Těšín, Karviná
  Evidenční číslo:
  Adresa:
  Frýdecká, Horní Žukov, Český Těšín, Karviná
  Cena:
  990 000Kč
  Cena obsahuje:
  včetně právního servisu, s provizí RK

  Popis objektu

  Máme pro vás vynikající příležitost koupit si stavební pozemek s jižní orientací v obci Český Těšín - Horní Žukov. Tento pozemek o celkové výměře 3500 m2 nabízí nejen dostatek prostoru pro výstavbu jednoho rodinného domu nebo chaty, ale také možnost rozdělení na dvě samostatné stavební parcely.

  Tento pozemek je již vybaven vodovodní přípojkou umístěnou v horní části pozemku. Elektřina se nachází na hranici pozemku, takže připojení na elektrickou síť je rovněž snadné.

  Měli byste také vědět, že naši hypoteční specialisté jsou připraveni vám pomoci s financováním této investice. Můžete se spolehnout na jejich odborné znalosti a zkušenosti při hledání nejlepšího řešení pro vaše individuální potřeby.

  Pokud máte zájem o více informací nebo si pozemek osobně prohlédnout, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám poskytli veškerou potřebnou asistenci a odpověděli na vaše dotazy. Tato nabídka je skutečně výhodná a představuje skvělou investiční příležitost. Nechte nám na sebe kontakt a společně prozkoumejme všechny možnosti, které tento pozemek nabízí.

  Základní info

  Adresa :
  Frýdecká, Horní Žukov, Český Těšín, Karviná

  Cena obsahuje

  včetně právního servisu, s provizí RK

  Plochy

  Plocha pozemku:
  3500m2

  Další údaje

  Zdroj vody:

  Dálkový vodovod

  Máte otázku?