Prodej stavebního pozemku 1 607 m Suchdol nad Odrou

  Lokalita : Na zahrádkách, Suchdol nad Odrou, Nový Jičín
  Evidenční číslo:
  Adresa:
  Na zahrádkách, Suchdol nad Odrou, Nový Jičín
  Cena:
  2 170 000Kč
  Cena obsahuje:
  včetně právního servisu, s provizí RK

  Popis objektu

  Máme pro Vás krásný, slunečný a rovinatý stavební pozemek o rozloze 1 607 m2, který se nachází v obci Suchdol nad Odrou na Novojičínsku. Tento pozemek nabízí ideální příležitost pro realizaci vašich stavebních snů a vytvoření vlastního domova.

  Jednou z klíčových výhod tohoto pozemku je napojení obecní cestu. To zajišťuje snadný přístup a pohodlnou dostupnost jak v letních, tak v zimních měsících.

  Na pozemku je již vybudovaná elektrická přípojka. Dále je zde možnost napojení na vodovod a kanalizaci. Zastavitelnost pozemku je stanovena územním plánem na 40%.

  K dispozici jsou další dva pozemky o výměrách 1 587 m2 a 1 578 m2. Tyto další pozemky se prodávají za cenu 1250 Kč / m2.

  Tyto krásné stavební pozemky v Suchdolu nad Odrou jsou jedinečnou příležitostí pro ty, kteří hledají perfektní místo pro svůj budoucí domov. Nezapomeňte, že kvalitní pozemek je základem pro kvalitní bydlení.

  Pro více informací a prohlídku pozemku nás neváhejte kontaktovat. Tato nabídka nemusí zůstat dlouho na trhu, takže neváhejte a zrealizujte své stavební plány ještě dnes.

  Základní info

  Adresa :
  Na zahrádkách, Suchdol nad Odrou, Nový Jičín

  Cena obsahuje

  včetně právního servisu, s provizí RK

  Plochy

  Plocha pozemku:
  1607m2

  Vybavenost v okolí

  Kompletní síť obchodů a služeb

  Další údaje

  Zdroj vody:

  Dálkový vodovod

  Odpad, kanalizace:

  Veřejná kanalizace

  Elektro:

  400V, 230V

  Máte otázku?