Prodej stavebního pozemku 1 100 m Stonava, okres Karviná

  Lokalita : Stonava, Karviná
  Evidenční číslo:
  Adresa:
  Stonava, Karviná
  Cena:
  1 300 000Kč
  Cena obsahuje:
  včetně právního servisu, s provizí RK

  Popis objektu

  Máme tu čest představit vám krásný stavební pozemek o rozloze 1100 m2, který se nachází v atraktivní obci Stonava. Tento pozemek nabízí ideální příležitost pro realizaci vašich stavebních snů a vytvoření vlastního domova.

  Jednou z klíčových výhod tohoto pozemku je napojení na obecní asfaltovou cestu. To zajišťuje snadný přístup a pohodlnou dostupnost jak v letních, tak v zimních měsících. Pozemek je plně vybaven potřebnými sítěmi: vodovodu, elektřiny a kanalizace, které jsou vedeny na hranici pozemku. Tím se značně usnadňuje a zlevňuje proces výstavby.

  Výhodou této lokality je také fakt, že u kanalizace neplatíte stočné a v obci je poskytován zdarma internet, což zvyšuje komfort a ekonomickou atraktivitu tohoto místa. Obec Stonava je známá svou kompletní občanskou vybaveností, která zahrnuje mimo jiné školu a mateřskou školu, což činí tuto lokalitu ideálním místem pro rodiny s dětmi.

  Tento krásný stavební pozemek ve Stonavě je jedinečnou příležitostí pro ty, kteří hledají perfektní místo pro svůj budoucí domov. Nezapomeňte, že kvalitní pozemek je základem pro kvalitní bydlení. Pro více informací a prohlídku pozemku nás neváhejte kontaktovat. Tato nabídka nemusí zůstat dlouho na trhu, takže neváhejte a zrealizujte své stavební plány ještě dnes.

  Základní info

  Adresa :
  Stonava, Karviná

  Cena obsahuje

  včetně právního servisu, s provizí RK

  Plochy

  Plocha pozemku:
  1100m2

  Inženýrské sítě

  230V, 400V, Internet, Voda, pitná, Kanalizace

  Dopravní dostupnost

  Autobus, Silnice

  Vybavenost v okolí

  Kompletní síť obchodů a služeb

  Charakter okolí objektu

  Venkovská

  Další údaje

  Zdroj vody:

  Dálkový vodovod

  Přístupová cesta:

  Asfaltová

  Odpad, kanalizace:

  Veřejná kanalizace

  Elektro:

  230V, 400V

  Máte otázku?