REFERENCE KLIENTŮ

 

Naprostá spokojenost. Skvělý tým, který nám se vším poradil, pomohl a zařídil při prodeji nemovitosti. Perfektní práce.

Jana Venclíková, Mošnov


Vše proběhlo bez jediného zádrhele. Za mě doručuji.

Pesničák, Studénka


Spolupráce s panem Šikem a panem Holexou byla vynikající. Oceňujeme profesionální přístup a ochotu vyjít vstříc.

Lenka Pláničková, Petřvald


Velmi profesionální přístup, spolehlivost, ochota.

Ivana Paličková, Nýdek


Byl jsem spokojen se službami realitní kanceláře Lidové reality. Vše proběhlo v pořádku včetně právního servisu. Určitě doporučím svým známým.

Martin Vrána, Frýdek-Místek


Přístup realitní kanceláře byl velice solidní, pan Šik s panem Peterkem jsou sympaťáci na správném místě a prodej i celkový proces byl velice rychlý. Děkuji a vřele doporučuji.

Irena Veselá, Vratimov


Se službami realitní kanceláře Lidové reality jsem byl maximálně spokojen. Velmi mě překvapil krátký časový interval, ve kterém byla nemovitost prodána i způsob jakým k prodeji došlo. Líbil se mi přístup i vstřícné jednání s klienty.

Ing. Soukal


Při prodeji naší nemovitosti jsme byli plně spokojeni se seriózním jednáním a právním servisem, který poskytla RK Lidové reality včetně projednání smluvních podmínek. Děkujeme i panu Peterkovi za podrobnou konzultaci a vysvětlení postupu prodeje. Jsme rádi, že jsme si vybrali při prodeji nemovitosti tuto RK.

Manželé Lukšovi, Frýdek-Místek


Už jsme několikrát využili služeb realitek, proto můžeme porovnávat. Tato realitní kancelář nás mile potěšila profesionálním přístupem a rychlým vyřízením našeho požadavku. Doporučujeme.

Manželé Síkorovi, Třinec


Přes Lidové reality jsme prodali už 3 nemovitost a vše proběhlo bez problému. Kluci svou práci umí. Jsou skvělí prodejci!! Klobouk dolů. Děkujeme a rádi Vás doporučíme!!!

S pozdravem Palkovští, Baška


Při koupi i prodeji nemovitosti jsme využili služeb Vaší RK. Se službami i komunikací jsme byli velice spokojeni. Prodejem mě provázel pan Novosad, který je opravdu slušný a velice vstřícný makléř a ve všem nám vyhověl. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků.

Děkujeme, manželé Bitnerovi


Chtěli bychom Vám touto cestou srdečně poděkovat za velmi profesionální přístup při zprostředkování prodeje našeho bytu. Se službami Vaší realitní kanceláře Lidové reality jsme byli opravdu spokojeni, proto se těšíme na případnou další spolupráci a rádi Vás doporučíme i v okruhu našich známých. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

Roman a Zdena Kalivovi


U realitní kanceláře jsme prodávala rodinný dům. Dům se podařilo prodat za vyšší cenu , než jsme očekávali, což bylo velice příjemné. Profesionální práce pana Peterka a znalost v oboru pana Šika je příkladná. Realitní kancelář můžeme vřele doporučit.

Paní Alena Bílková


Vaše hodnocení naší kanceláře posílejte na info@lidovereality.cz

MÁTE DOTAZY? OZVĚTE SE NÁM!

14 + 11 =